Synchroline – Aknicare Lotion

2,620 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Solucion alkolik i dizenjuar specifikisht për kontrollin dhe lehtësimin e simptomave të akneve në rastet kur duhet një veprim lokal dhe i shpejtë.I indikuar në trajtimin e aknes inflamatore, komedogjenike.

Për një efekt më të plotë shiko dhe kremin e të njejtës linjë: Aknicare Cream.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 ose 3 herë në ditë në zonat që doni të trajtoni.

Firma

Synchroline

Linja

Aknicare

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

25ml

ALCOHOL DENAT; TRIETHYL CITRATE; ETHYL LINOLEATE; CAPRYLOYL GLYCINE; PROPYLENE GLYCOL; SALICYLIC ACID; ASCORBIC PALMITATE; LECITHIN.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Synchroline – Aknicare Lotion”

LART