Synchroline – Aknicare krem për kontrollin e simptomave të akneve

2,620 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Aknicare krem – Emulsion i dizenjuar specifikisht për kontrollin dhe lehtësimin e simptomave të akneve. Ka një efekt hidratues dhe opak, duke parandaluar tharjen e lëkurës dhe duke e lënë lëkurën mat.

Mund të përdoret krahas terapive anti-akne që thajnë dhe irritojnë lëkurën (si p.sh.: trajtimi lokal dhe sistemik me bazë retinoidesh). I përshtatshëm si një trajtim mirëmbajtës në fazën e përmirësimit të akneve.

Për një efekt më të plotë shiko dhe locionin e të njejtës linjë: Acnestil Lotion.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastruar e të tharë 2 deri 3 herë në ditë, duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Synchroline

Linja

Aknicare

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

AQUA (WATER); ALCOHOL DENAT; CETEARYL ETHYLHEXANOATE; TRIETHYL CITRATE; CETEARYL ALCOHOL; ETHYL LINOLEATE; POLYACRYLAMIDE; ZINC LACTATE; C13-14 ISOPARAFFIN; CETEARYL GLUCOSIDE; PHENOXYETHANOL; LAURETH-7; PROPYLENE GLYCOL; METHYLPARABEN; SALICYLIC ACID; ETHYLPARABEN; PROPYLPARABEN; PARFUM (FRAGRANCE); SODIUM HYDROXYDE; SODIUM HYALURONATE; CITRIC ACID.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Synchroline – Aknicare krem për kontrollin e simptomave të akneve”

LART