Synchroline – Aknicare-Cleanser

2,470 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Synchroline – Aknicare-Cleanser

Aknicare Cleanser është një pastrues që vepron në mënyrë efektive duke hequr papastërtitë  nga lëkura.

Falë veprimit të tij antimikrobik dhe rregullues mbron nga infeksionet,duke e lënë lëkurën të pastër.

Solucion për pastrimin e fytyrave të yndyrshme dhe me imperfeksione.

Produkt i cili ofron zgjidhje ndaj lëkurave me tendencë akneike dhe seboroike.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të lagur. Lëreni për disa minuta dhe shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Synchroline

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

200ml

AQUA (WATER), TRIETHYL CITRATE, ALCOHOL DENAT, C14-22 ALCOHOL, ETHYL LINOLEATE, ZINC LACTATE, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, OLIGOPEPTIDE-10, SALICYLIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, ACACIA SENEGAL GUM, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PENTAERYTHRYTYL TETRA-DI-t-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Synchroline – Aknicare-Cleanser”

LART