Swedish Nutra – Woman Multivitamin

2,500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Swedish Nutra – Woman Multivitamin

Multivitamina për femra nga Swedish Nutra rrit energjinë dhe qendrueshmërinë e femrave gjatë gjithë ditës.

Me vitaminën e lëngshme ju do të fitoni më shumë qendrueshmëri dhe energji gjatë gjithë ditës. Ofron funksione më të shëndetshme kardiovaskulare, përmirëson qarkullimin e gjakut dhe shëndetin e lëkurës duke e bërë atë edhe më të bukur.

Pa OMGJ, pa gluten, pa sojë, pa vezë, pa arra dhe pa qumësht. Suplement ushqimor me ëmbëlsues, me një shije dhe ngjyrë 100% natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Dozimi: 15 ml në mëngjes, tundeni mirë para përdorimit.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos përdorni suplementet si zëvendësues të një diete të larmishme.
Mbajeni produktin larg fëmijëve!

Firma

Swedish Nutra

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Vitamins, minerals and nutrients:

Vitamin A (Palmitate, Beta Carotene), Vitamin C (Ascorbic Acid), Vitamin D3 (Cholecalciferol),
Vitamin E (Tocopheryl Acetate), Vitamin B1 (Thiamine Mononitrate), Vitamin B2 (Riboflavin),
Vitamin B3 (Niacin), Vitamin B6 (Pyridoxine hcl) , Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B12
(Cyanocobalamin), Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B5 (Pantothenic acid), Vitamin K2, Calcium
(as gluconate), Magnesium (as gluconate), Zinc (as gluconate), Selenium (as sodium selenite)
, Copper (as gluconate), Manganese (as gluconate), Chromium (as picolinate), Potassium
(as citrate) 99%, Iodide, 72 Trace elements, L-Choline Bitartrate, Inositol, PABA
(para-aminobenzoic acid), Lutein, Zeaxanthin .

Woman Bio-Active Life Mix 75 mg:

Panax Ginseng C.A. Meyer, Luteine, Alfalfa extract, Broccoli extract, Lecithin, Spirulina,
Green Tea extract, Grape seed extract OPC 95%, Noni extract, Cranberry extract,
Goji Berry extract, Raspberry Ketones, Acerola Cherry extract, Blueberry extract,
Acai extract, Pomegranate extract , Citrus Bioflavonoids, Lycopene, CoQ10, Ginkgo Biloba,
Aloe Vera.

Woman Amino Mix 1500 mg:

L-glycine, L-proline, L-alanine, L-hydroxyproline, L-glutamic acid, L-arginine,
L-aspartic acid, L-serine, L-lysine, L-leucine, L-valine, L-threonine, L-phenylalanine,
L-isoleucine, L-hydroxylysine, L-methionine, L-histidine, L-tyrosine, L-Cysteine, L-taurine,
L-carnitine, L-glutamine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Swedish Nutra – Woman Multivitamin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART