Swedish Nutra – Mega Sport

2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Swedish Nutra – Mega Sport

Suplementi ushqimor me multivitaminë Swedish Nutra është i përshtatshëm për femra dhe meshkuj. Ndihmon në plotësimin e nevojave bazë dhe mungesës së vitaminave dhe mineraleve. Kontribuon në forcimin e sistemit imunitar, ofron energji dhe stimulim për trupin.

Performancë më e mirë sportive multivitaminike nga Swedish Nutra, e pasur me multi-minerale, aminoacide dhe shumë lëndë ushqyese të tjera të shëndetshme. Këto lëndë ushqyese mbështesin funksionet natyrore të trupit.

Multivitamina Mega Sport është një suplement perfekt për këdo që ka një mënyrë jetese të shëndetshme dhe aktive.

Përmban 147 përbërës aktivë.

 • Përzierja Sport Super Green mbështet një dietë të pabalancuar.
 • Përzierja Sport Amino Boost ndihmon në riparimin e plagëve dhe inkurajon indet e shëndetshme.
 • Vitamina D3 stimulon performancë më të lartë sportive dhe shëndet të kockave.
 • Vitamina B1 – Tiamina, Vitamina B2 – Riboflavina dhe Vitamina B6 mbështesin trupin në rritjen e prodhimit të qelizave dhe rritjen e metabolizmit në krahasim me një person jo aktiv.
 • Vitamina B9 (Acidi Folik) dhe Vitamina B12 ndihmojnë në riparimin e qelizave të dëmtuara.

Udhëzime mbi përdorimin

Dozimi: 15 ml rekomandohet të merret në mëngjes.

Këshillohet të mos e tejkaloni dozën ditore.

Firma

Swedish Nutra

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Vitamins, minerals and nutrients:

Vitamin A (Palmitate-Beta Carotene), Vitamin C (Ascorbic Acid), Vitamin D3 (Cholecalciferol),
Vitamin E (Tocopheryl Acetate), Vitamin B1 (Thiamine), Vitamin B2 (Riboflavin), Vitamin B3
(Niacin), Vitamin B6 (Pyridoxine) , Vitamin B9 (folic acid), Vitamin B12 (Cyanocobalamin),
Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B5 (Pantothenic acid), Vitamin K2, Calcium (as gluconate),
Magnesium (as gluconate), Zinc (as gluconate), Selenium (as potassium selenite) ), Copper
(as gluconate), Manganese (as gluconate), Chromium (as picolinate), Iron (as gluconate),
Potassium (as citrate), Iodide, 72 Trace elements, L-Choline Bitartrate, Inositol, PABA
(para-aminobenzoic acid) ), Lutein, Zeaxanthin.
Sport Super Food Mix 75 mg:

Panax Ginseng C.A. Meyer, Luteine, Alfalfa extract, Broccoli extract, Lecithin, Spirulina,
Green tea extract, Grape seed extract OPC 95%, Noni extract, Cranberry extract, Goji Berry
extract, Raspberry Ketones, Acerola Cherry extract, Blueberry extract, Acai extract,
Pomegranate extract , Citrus Bio-flavonoids, Lycopene, CoQ10, Ginkgo Biloba, Aloe Vera.

Amino Mix 1500 mg:

L-glycine, L-proline, L-alanine, L-hydroxyproline, L-glutamic acid, L-arginine,
L-aspartic acid, L-serine, L-lysine, L-leucine, L-valine, L-threonine, L- phenylalanine,
L-isoleucine, L-hydroxylysine, L-methionine, L-histidine, L-tyrosine, L-cysteine, L-taurine,
L-carnitine, L-glutamine.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Swedish Nutra – Mega Sport”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART