Swedish Nutra – Man Multivitamin 50+

2,500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Swedish Nutra – Man Multivitamin 50+

Kur kaloni të 50-at, trupi juaj ka nevojë për më shumë lëndë ushqyese. Sistemi tretës ndryshon në funksionimin e stomakut dhe zorrëve. Duke e furnizuar trupin me lëndë ushqyese në mënyrë të gatshme, përthithja është më e lehtë. Multivitamina Man 50+ është një formulë e avancuar bio për meshkujt e moshave mbi 50 vjeç. Ju jep më shumë energji dhe qëndrueshmëri, muskuj dhe kocka më të shëndetshme si dhe stimulon qarkullimin e  gjakut.

Pa OMGJ, pa gluten, pa sojë, pa vezë, pa arra, pa laktozë, por me një  aromë dhe ngjyrë 100% natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

15 ml në mëngjes, tundeni para përdorimit. Mund të merret i pastër ose i përzier në ujë ose lëng sipas dëshirës.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Firma

Swedish Nutra

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Vitamins, minerals and nutrients:

Vitamin A (Palmitate – Beta Carotene), Vitamin C (Ascorbic Acid), Vitamin D3
(Cholecalciferol), Vitamin E (Tocopheryl Acetate), Vitamin B1 (Thiamine), Vitamin B2
(Riboflavin), Vitamin B3 (Niacin), Vitamin B6 (Pyridoxine) , Vitamin B9 (folic acid),
Vitamin B12 (Cyanocobalamin), Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B5 (Pantothenic acid),
Vitamin K2, Calcium M (as gluconate), Magnesium (as gluconate), Zinc (as gluconate),
Selenium (as potassium selenite), copper (as gluconate), manganese (as gluconate),
chromium (as picolinate), potassium (as citrate) 99%, iodide, 72 trace elements, L-choline
bitartrate, inositol, PABA (para-aminobenzoic acid), MSM ( MethylSulfonylMethane), Lutein,
Zeaxanthin.

Male Bio-Active Life Mix 77 mg:

Panax Ginseng C.A. Meyer, Hyaluronic Acid, Lutein, Alfalfa extract, Broccoli extract,
Lecithin, Spirulina, Green tea extract, Grape seed extract OPC 95%, Noni extract,
Cranberry extract, Goji berry extract, Raspberry ketones, Acerola Cherry extract,
Blueberry extract, Acai extract, Pomegranate extract, Citrus Bioflavonoids, Lycopene,
CoQ10, Ginkgo Biloba,

Man Amino Mix 1500 mg:

L-glycine, L-proline, L-alanine, L-hydroxyproline, L-glutamic acid, L-arginine, L-aspartic
acid, L-serine, L-lysine, L-leucine, L-valine, L-threonine, L- phenylalanine, L-isoleucine,
L-hydroxylysine, L-methionine, L-histidine, L-tyrosine, L-cysteine, L-taurine, L-carnitine,
L-glutamine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Swedish Nutra – Man Multivitamin 50+”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART