Swedish Nutra – Hair, Skin & Nails

(1 përshtypje mbi produktin)

3,200 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Swedish Nutra – Hair, Skin & Nails

Multivitamina Swedish Nutra Hair, Skin & Nails është një shtesë ushqimore e lëngshme me ëmbëlsues për shëndetin dhe bukurinë e flokëve, lëkurës dhe thonjve.

Kjo multivitaminë e bën lëkurën elastike. Përshpejton rritjen e flokëve. I bën flokët më të trashë dhe me shkëlqim. Përmirëson fortësinë dhe cilësinë e thonjve. Efektiv në të gjitha llojet e lëkurës.

Pa OMGJ, pa gluten, pa soje, vezë, arra dhe qumësht. Me shije dhe ngjyrë 100% natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Doza e rekomanduar ditore: 15 ml çdo mëngjes, tundeni para përdorimit. Mund të merret i pastër ose i përzier në ujë ose lëng sipas dëshirës.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos e përdorni suplementin si zëvendësues të një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar; suplementet nuk synojnë të parandalojnë, diagnostikojnë, trajtojnë ose kurojnë ndonjë sëmundje.

Mbajeni produktin larg fëmijëve!

Firma

Swedish Nutra

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Pure multi-filtered Swedish water for best uptake of vitamins and nutrients, crystalline fructose, hydrolyzed collagen (contains the amino acids: L-glycine, L-proline, L-alanine, L-hydroxyproline, L-glutamic acid, L-arginine, L-aspartic acid, L-serine, L-lysine, L-leucine, L-valine, L-threonine, L-phenylalanine, L-isoleucine, L-hydroxylysine, L-methionine, L-histidine, L-tyrosine, L-cysteine), methylsulfonylmethane, flavour (natural orange), calcium gluconate, ascorbic acid, malic acid, magnesium gluconate, stevia (steviol glycosides), zinc gluconate, citric acid, dl-alpha tocopheryl acetate, pantothenic acid, freshness preserver (potassium sorbate, sodium benzoate), niacin, silicon dioxide, vanilla, choline l-bitartrate, ubiquinone CoQ10, biotin, pyridoxine hcl, riboflavin, thiamine mononitrate, retinyl palmitate, cholecalciferol, copper gluconate, aminobenzoic acid, xanthan gum, hyaluronic acid, aloe vera powder, green tea powder, grape seed powder, equisetum arvense, beta carotene, folic acid, cobalamin, 100% Natural Flavour, Natural Colour.

Non-GMO, Gluten-Free, Soy-Free, Egg-Free, Nut-Free, Lactose-Free, 100% Natural Flavour, Natural Colour.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Swedish Nutra – Hair, Skin & Nails
 • Anxhela A.

  👍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART