Swedish Nutra – Ginseng Energy

2,350 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Swedish Nutra – Ginseng Energy

Suplementi ushqimor me Ginseng ofron përfitime antioksiduese dhe anti-inflamatore.

 • Panax Ginseng (1250 mg) mbështet dhe kontribuon në mbrojtjen natyrale të trupit dhe sistemin imunitar.
 • Ginseng Siberian (750 mg) kontribuon në mirëqenien fizike dhe mendore, dhe rritjen e energjisë.
 • Ekstrakti i rrënjës së Ginger (600mg) ofron mbështetje për tretjen, redukton të përzierat/sëmundjet.
 • Gjithashtu përmban Vitamina C 80mg dhe Vitamina B12 250ug.

Produkt vegan, me aromë natyrale xhenxhefili, pa gluten dhe laktozë.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohen 15 ml në mëngjes. Mos e tejkaloni dozën ditore.

Firma

Swedish Nutra

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Panax Ginseng – 1250mg / Siberian Ginseng – 750mg / Ginger Extract – 600mg
Vitamin C – 80mg / Vitamin B12 – 250ug

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Swedish Nutra – Ginseng Energy”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART