Swedish Nutra – Collagen Joint Support

3,000 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Swedish Nutra – Collagen Joint Support

Suplementi Swedish Nutra – Collagen Joint Support zvogëlon dhimbjen dhe ngurtësimin e trupit pasi përmban Glucosamine, MSM, Kondroitin dhe ekstrakte bimore si Turmeric (Shafran i Indisë), Çaj jeshil dhe Ginseng. Ky bashkim suplementesh gjithashtu mbështet rikuperimin sportiv pas një seance stërvitore intensive.

Krijuar për të mbështetur lëvizshmërinë, rehatinë dhe shëndetin e kyçeve. Mundësuar nga formula me fuqi të trefishtë që ndihmon në rritjen e energjisë dhe humorit dhe përmirësimin e cilësisë së jetës. Përmban të gjithë përbërësit më efektivë të njohur për trajtimin e artritit dhe problemeve të tjera të kyçeve. Gjithashtu përmban një dozë të lartë të kolagjenit të tipit 2 që ka tepër efekt tek njerëzit me probleme të kyçeve. Komponimet e glukozaminë-kondroitinës reduktojnë dhimbjet e kyçeve. Glukozamina është thelbësore për ndërtimin e kërcit, i cili mbron dhe lubrifikon nyjet tuaja. Kolagjeni ndihmon në lëvizjen e qetë. Vitamina C luan një rol të rëndësishëm në rritjen dhe riparimin e indeve në të gjitha pjesët e trupit tuaj. Vitamina C është një antioksidant dhe përforcues imun, ndihmon në bllokimin e efekteve të dëmshme të radikalëve të lirë që trupi prodhon ndërsa shpërbëhet ushqimi.

Përfitimet dhe veçoritë e Collagen Joint Support:

 • Lëngu përmban përbërës shtesë që përfitojnë lëkurën, flokët dhe thonjtë
 • Biotina përmirëson shëndetin e flokëve dhe ndihmon në ruajtjen e funksionit të duhur të sistemit nervor
 • Hidrolizohet në peptide përbërëse për përthithje të shkëlqyer
 • Plotësimi me acid hialuronik mund të ndihmojë në mbështetjen e artikulacioneve dhe lëkurës së shëndetshme.
 • Lëngu përmban shije frutash pylli.

Udhëzime mbi përdorimin

Këshillohet që doza ditore 15 ml të merret në mbrëmje. Një shishe ësht e mjaftueshme për përdorim 33-ditor.

Firma

Swedish Nutra

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Glucosamine HCL 250 mg, Chondriotine sulfate 250 mg, MSM 250 mg, Vitamin C 120 mg,
Vitamin B12 5 µg, Vitamin D3 15 µg, Turmeric 1 mg, Green Tea powder 1 mg,
Hydrolyzed collagen 5000 mg, water, fructose, ascorbic acid, natural flavoring,
xanthan gum, potassium sorbate, sodium benzoate, maleic acid, citric acid, cobalamin,
stevia, natural vanilla.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Swedish Nutra – Collagen Joint Support”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART