Swedish Nutra – Anti-Acne Advanced Skin Nutrition

2,500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Swedish Nutra – Anti-Acne Advanced Skin Nutrition

Aknet janë një problem për shumë njerëz, madje edhe për të rriturit. Për të trajtuar dhe kuruar aknet ekzistojnë produkte si kremra, pije, tableta, antibiotikë. Swedish Nutra ka krijuar një pije me vitamina kundër akneve e cila ka për qëllim t’ju ndihmojë të keni lëkurë të pastër.
Është një suplement shëndetësor që mbështet trupin tuaj duke furnizuar me anti-inflamatorë natyralë shtesë dhe përbërës shërues të lëkurës.
Në të njëjtën kohë ushqen trupin tuaj me vitamina, minerale, proteina dhe barishte të pasura. Pija ka shije portokalli natyral, e përshtatshme për personat mbi 15 vjeç, për femrat dhe meshkujt.

Është lehtësisht i tretshëm falë formës së tij të lëngshme përthithet shpejt.

Pa OMGJ, pa gluten, sojë, vezë, arra dhe laktozë. Prodhuar sipas standardeve ISO – GMP dhe miratuar nga BE.
Një dozë ditore prej 15 ml përmban: Vitamina A, Vitamina B1, Vitamina B2, Vitamina B3, Vitamina B5, Vitamina B6, Vitamina B7, Vitamina B9, Vitamina B10, Vitamina B12, Vitamina D3, Vitamina K2, CoQ10.

Përfitimet:

 1. I pasur me vitamina dhe minerale
 2. Kundër akneve
 3. Anti-inflamator natyral
 4. Formula bio e pasur
 5. Përbërës te avancuar për shërimin e lëkurës
 6. Doza ditore 15ml / 100% Natyrale
 7. Aromë natyrale portokalli

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 15 ml lëng në gotën matëse. Merreni një herë në ditë, sipas dëshirës, pas vaktit ose para vaktit.

Ruajeni në një vend të freskët dhe të errët, larg nga rrezet e diellit. Pasi të hapet, të konsumohet brenda 2 muajsh dhe ruhet në frigorifer. Mbajeni larg fëmijëve!

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me tapë matëse

Sasia

500ml

Vitamin B2, Vitamin B3, Vitamin B7, Vitamin B5, Vitamin B10, Vitamin A, Vitamin B1 (Thiamine), Vitamin B12, Vitamin B6, Vitamin D3 (Cholecalciferol)
Multi-Filtered Water, I-Ascorbic Acid, Calcium Gluconate, Green Tea Powder, Grape Seed Powder, Amino Acid, Folic Acid, Magnesium Gluconate
GMO Free, Aluminium Free, Caffeine Free, Cruelty Free, Nut-Free, Alcohol Free, All Natural, Animal Cruelty-Free, B Corp Certified, Egg-Free, Gluten-Free, Lactose-Free, Soy-Free

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Swedish Nutra – Anti-Acne Advanced Skin Nutrition”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART