Sure Check – Test shtatzanie

300 Lekë

Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Sure Check – Test shtatzanie

Testet e Surecheck janë zhvilluar me teknologjinë speciale Colloidal Gold që garanton saktësi mbi 99% që ditën që duhet t’ju vijnë menstruacionet.

Testet Sure Check janë krijuar posaçërisht për të qenë të sakta, të thjeshta dhe të lehta për t’u përdorur!

Udhëzime mbi përdorimin

Pasi të keni kryer testin, vendoseni atë në një sipërfaqe të sheshtë. Hapësira ku tregohet rezultati duhet të jetë lart.

Duhet të ketë ngjyrë rozë që lëviz nëpër hapsirën e rezultateve – kjo tregon se testi po funksionon.

Lexoni rezultatin në 3 minuta.

Nëse jeni shtatzënë, atëherë në hapsirën e rezultatit duhet të shfaqen dy vija ngjyrash . Ju lutemi vini re se edhe nëse një rresht është më në ngjyrë më të lehtë se tjetra – kjo prapë tregon një rezultat pozitiv shtatzanie.

Nëse nuk jeni shtatzënë, hapësira e rezultatit do të shfaqë vetëm një vijë me ngjyra.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sure Check – Test shtatzanie”

LART