- 15%

Nuxe – Vaj nxirës për fytyrë dhe trup spf 30

(3 përshtypje mbi produktin)

3,060 Lekë 3,600 Lekë

Sun Huile Bronzate Visage et Corps SPF 30

In stock

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato të çeltat.
Jo-komedogjenik. Rezistent ndaj ujit. Vaj i thatë që nuk lë efekt të yndyrshëm mbi Iëkurë. Ushqen falë Macadamias, lulediellit dhe gjalpit Karité, duke i falur lëkurës butësi pas aplikimit. Pa alkool, pa vajra minerale. Ofron mbrojtje nga rrezet UVA-UVB dhe sublimon ngjyrën e bronxtë.
Aplikohet në fytyrë dhe trup para ekspozimit në diell. Riaplikohet pas daljes nga uji ose fshirjes me peshqir.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

150ml

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  133%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Nuxe – Vaj nxirës për fytyrë dhe trup spf 30
 • Avatar

  Joana S. (blerës i verifikuar)


  Super.

 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Mbrojtje spf shume e mire.
  Rezultat i nxirjes jo shume i madh, por jam shume e bardhe dhe e kam perdorur vetem nje here.
  Super edhe per fytyren.

 • Avatar

  Anila M. (blerës i verifikuar)


  Nuxe eshte super!!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×