- 5%

Sugarbearhair – Women’s Multivitamin

4,270 Lekë

(60 Vegan Gummies)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

SugarBearHair Women’s Multi-Vitamin janë të thjeshta në përdorim, formulim i bazuar në kërkime shkencore, kompleks vitaminash vegane i formuluar posaçërisht për femra!

Mjaft përtypët tableta të mëdha dhe filloni të shijoni vitaminat e shijshme, me aromë fruta pylli SugarBearHair.

E formuluar me Omega-3, Vitaminat B12, C, D2, E dhe te tjera! 16 mikronutrientë që ndihmojnë në plotësimin e dietës së femrave. E dizenjuar me folat, një formë e vitaminës B-9.

Women’s Multi përmban 5 nutrientë që mbështesin shëndetin e lëkurës, 5 nutrientë që kontribuojnë në flokë dhe thonjë të shëndetshëm dhe 6 nutrientë që japin energji dhe mirëqënie organizmit.

Këto arushë të shijshëm përmbajnë aminoacide që ndihmojnë në prodhimin e kolagjenit. Pa ëmbëlsues artificialë dhe aromatizues.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 nga xhelatinat në formë arushi në ditë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

SugarBearHair

Mosha

13+

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

60

NutrientëtMesatarja për 2 tab.% DDR*
Vitaminë C (Ascorbic Acid)20mg25%
Vitaminë D (Ergocalciferol)50μg1000%
Vitaminë E (di-Alpha Tocopheryl Acetate)4.5mg38%
Vitaminë B2 (Riboflavin)0.4mg29%
Vitaminë B6 (Pyridoxine Hydrochloride)2mg143%
Acid Folik (Folic Acid)60μg30%
Vitaminë B12 (Methylcobalamin)8μg320%
Biotinë (Biotin)180μg360%
Pantothenic Acid (Calcium D-Pantothenate)2mg33%
Magnezium (Magnesium Oxide)0.2mg0%
Zink (Zinc Citrate)3mg30%
Omega 3 (Ekstraktuar nga farat Chia)1mg**
Kompleks vegan për nxitjen e kolagjenit
- L-Glycine (Glycine)
- L-Glutamic Acid (Glutamic Acid Base)
- L-Glutathione
- Lycopene
100mg**
DDR - Doza Ditore Referencë, µg - microgram
** Doza referencë e papërcaktuar
Lista e përbërësve
Glucose Syrup, Sugar, Water, Pectin, Citric Acid, Color Added, Natural Flavors, Sodium Citrate, Coconut Oil, Carnauba Wax.
0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Sugarbearhair – Women’s Multivitamin”

LART