Suavinex – Wonder Silicone Soother Clip (0m+)

1,250 Lekë

Kapëse biberoni (0m+)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Wonder Silicone soother clip (0m+)

Kapëse biberoni me material silikoni i përshtatur për biberonin gënjeshtar nga koleksioni i ri Wonder i Suavinex. Kombinimi më i mirë i bukurisë dhe inovacionit.Një gamë ngjyrash krejtesisht të re.

 • Parandalon rënien në dysheme, ndotjen ose humbjen e biberonit.
 • Përpunimi me foto-oksidim minimizon ngjitjen e pushit dhe papastërtive.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

0m+

Ngjyra

Viva Magenta, Mauve Chalk, Cork, Gray Clouds, Spring Lake, Raw Umber, Mist Lavender, Hedge Green, Whitecap Gray, Almost Aqua, Pale Mauve, Illusion Blue

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Wonder Silicone Soother Clip (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART