Suavinex – Set mirëseardhjeje për bebe

(1 përshtypje mbi produktin)

5,950 Lekë

(Welcome Baby Set)

Përshkrimi i Produktit

Set mirëseardhjeje për bebet

Ideale për dhuratë

 • Shishe 150ml me kokë biberoni të rrumbullakët silikoni me rrjedhje të ngadaltë. Ideale për ditët e para të jetës të të porsalindurit dhe për marrjen e sasive të vogla të lëngjeve.
 • Shishe 270ml me biberon të rrumbullakët silikoni me 3 pozicione të ndryshueshme që ju lejon të adaptoheni me ritmin e thithjes të bebit duke rrotulluar shishen.
 • Shishe 360ml për ushqim për bebe 4 muajsh+ me biberon të rrumbullakët silikoni me rrjedhje të lartë.
 • Biberon gënjeshtar për bebe nga 0 deri në 6 muaj me formë fiziologjike silikoni. Forma e saj inovative minimizon sipërfaqen e kontaktit me lëkurën.
 • Kapëse ovale me fjongo 0+ muaj për të kapur biberonin, për të mos rënë në tokë, për të mos humbur apo të bëhet pis.
 • Mbajtëse biberoni Duo
 • Lugë silikoni 4 muaj+ e butë dhe e dobishme në fillimet e ushqyerjes.
 • Kontenitor për qumësht pluhur ose drithëra me 2 ndarje që mund të përdoren dhe të pavarura, mjaft praktike për të parandaluar derdhjet.
 • Materiali: 0% Bisphenol.
 • Materiali i shisheve: plastikë.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Gri, Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Set mirëseardhjeje për bebe
 • Kimberli F.

  Super set per bebet

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART