Suavinex – Weaning Spoon

(1 përshtypje mbi produktin)

700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

 • Kjo lugë për ushqim, me formën e saj ergonomike, është shumë e dobishme gjatë fazës së ushqyerjes.
 • Forma e rrumbullakosur dhe e harkuar është e sigurtë dhe e lehtë për beben dhe mamanë për përdorim dhe është e lehtë për ta mbajtur kur fëmijën e ushqejnë ose ushqehet vetë.
 • Nga 4 muaj
 • I sigurtë për larje në lavapjatë
 • Pa BPA
 • I disponueshëm në ngjyrë rozë, blu dhe mente
 • Paketim me 2 copë

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Weaning Spoon
 • Anxhela A.

  Perfekte per ushqyerjen e bebes

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART