Suavinex – Thermal Bottle 350ml

2,150 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Thermal Bottle 350ml

Shishja termale Suavinex është ideale për ruajtjen dhe transportimin e pijeve të nxehta dhe të ftohta – ruan temperaturën e lëngjeve deri në 4 orë. Është një ndihmë e madhe për udhëtimin me fëmijë ose në përgatitjen e qumështit paraprakisht për ushqyerjen gjatë natës.

Ka grykë të gjerë dhe të gjitha skajet e saj janë të rrumbullakosura – pastrohet lehtë.

Udhëzime mbi përdorimin

Para përdorimit të parë dhe gjatë pastrimit të përditshëm lajeni termusin me ujë të vakët dhe pak sapun liquid, lëreni të pikojë me kokë poshtë. Lëreni termusin hapur kur nuk jeni duke e përdorur. Mos e lani në lavastovilje. Nuk duhet ta ngrohni në mikrovalë. Për të mbajtur më mirë lëngun e ftohtë ose të ngrohtë dhe për të parandaluar humbjen e nxehtësisë, mbushni termusin me ujë të ngrohtë ose të ftohtë përpara përdorimit dhe lëreni të qëndrojë për 5 minuta.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

350ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Thermal Bottle 350ml”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART