Suavinex – Termus për lëngje (0m+)

3,700 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Termus për lëngje nga koleksioni “Special Occasions” me një kapacitet 500ml.

Lejon transportimin e lëngjeve dhe pijeve të ngrohta duke i mbajatur në temperaturën e tyre për rreth 6 orë.

Kombinohet me pjesën tjetër të aksesoreve të koleksionit për tu përkujdesur dhe për detajet më të vogla. Perfekte për tu shijuar brenda dhe jashtë shtëpisë.

Totalisht hermetik dhe i bërë nga çelik i pandryshkshëm.

 • Nga 0 muaj
 • Nuk mban aroma
0/5 (0 Reviews)
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Termus për lëngje (0m+)”

LART