Suavinex – Tattoo Citronela (3 vjec+)

600 Lekë

Tatuazhe me figura kafshësh kundër mushkonjave për fëmijë mbi 3 vjeç

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Tattoo Citronela (3 vjec+)

Suavinex Tattoo Citronella janë tatuazhe të lëvizshme të formuluara me citronella për të ndihmuar largimin e mushkonjave dhe për të parandaluar pickimet e bezdisshme të mushkonjave.

 • Me dizajne argëtuese të kafshëve.
 • I përshtatshëm për fëmijë mbi 3 vjeç.
 • Me përbërje citronela dhe esenca 100% natyrale.
 • I testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Pastroni dhe thani tërësisht lëkurën.
 • Hiqni letrën transparente nga tatuazhi dhe vendoseni me fytyrë poshtë në lëkurë.
 • Fërkojeni dhe lagni me një leckë të lagur.
 • Prisni disa sekonda dhe hiqeni atë.
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Mosha e fëmijës

3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12+

Forma

Patch

Sasia

14

Citronella, 100% natural essences

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Tattoo Citronela (3 vjec+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART