Suavinex – Syndet cleansing gel and shampoo

1,300 Lekë2,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Syndet cleansing gel and shampoo

Pjesë e rëndësishme e kujdesit ditor të foshnjës, shampoja dhe xheli pastrimit pastron butësisht lëkurën dhe flokët e foshnjës falë formulës së tij të veçantë pa sapun (syndet).

 • PH i tij 5.5 ndihmon në formimin e mantelit acid të lëkurës.
 • Formuluar me acide yndyrore natyrale nga vaji i kokosit që parandalojnë tharjen dhe acarimin.
 • Ekstrakt kamomili dhe bisabolol, të cilat njihen për vetitë e tyre qetësuese.
 • Provitamina B5 i bën flokët shumë më të butë dhe më të shndritshëm.
 • Pa paraben
 • Pa ngjyrues

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të lagur, duke masazhuar butësisht. Shpëlajeni tërësisht.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml, 750ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Syndet cleansing gel and shampoo”

LART