Suavinex – Straw Trainer Cup (18m+)

1,650 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Straw Trainer Cup (18m+)

Straw Trainer Cup ka një kapacitet prej 340 ml dhe është e ndërtuar nga materiale të shkëlqyera, pa Bisphenol-A.

Me një grykë të butë silikoni (pipëz), e lehtë për t’u pastruar.

Ka rrjedhje të lehtë, mbyllet hermetikisht dhe është zgjidhja ideale për siguri maksimale në shtëpi ose jashtë.

 • Pipëz shumë e fortë dhe fleksibël
 • Sistem pa derdhje
 • Nuk rrjedhje dhe nuk shkakton rrëmujë
 • Nuk ka valvul pikimi

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

340ml

Ngjyra

Blue, Pink, Orange

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Straw Trainer Cup (18m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART