Suavinex – Spray mbrojtës kundër pickimit të mushkonjave

970 Lekë

Suavinex Citronella Spray

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Spray mbrojtës kundër pickimit të mushkonjave

Suavinex Citronella Spray është një spray i bërë me vajra esencialë natyralë si citronella, barbarozë dhe limon që ndihmon në mbajtjen larg të mushkonjave dhe insekteve. Gjithashtu është i pasuruar me ekstrakte të kalendulës dhe kamomilit që ndihmojnë në zbutjen dhe hidratimin e lëkurës. I pershtatshem per bebe nga 6 muajsh dhe gra shtatzena. Spray përthithet menjëherë dhe nuk është i yndyrshëm.

Benefitet e produktit:

 • I përshtatshëm gjatë shtatzanisë
 • Përdoret nga mosha +6 muaj.
 • Nuk lë ndjesi ngjitëse në lëkurë
 • Aromë delikate për fëmijë
 • Me vajra esencialë Citronella, Geranium dhe Limon.
 • Mund të përdoret gjatë laktacionit
 • I testuar dermatologjikisht

Udhëzim mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat e ekspozuara të lëkurës dhe përhapeni në mënyrë të barabartë derisa të përthithet plotësisht.

Mos e aplikoni në fytyrë. Mos e aplikoni produktin në zonën e gjoksit gjatë laktacionit. Riaplikojeni pas larjes.

Firma

Suavinex

Mosha

6m+

Forma

Shishe me spray

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Spray mbrojtës kundër pickimit të mushkonjave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART