Suavinex – Silicone Nipple Shields

(1 përshtypje mbi produktin)

1,150 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Silicone Nipple Shields

 • Ato përshtaten në mënyre perfekte me gjirin, duke ndihmuar bebin të thithë gjirin kur mamaja ka koka gjiri të sheshta.
 • Ato gjithashtu janë një ndihmë e madhe kur mamaja ka koka gjiri të çara ose të lenduara gjatë gjidhënies, ndërsa silikoni i hollë mbron gjirin pa prekur bebin.
 • I bërë nga silikon i butë dhe transparent
 • Shumë i hollë
 • Shumë i butë
 • Madhësi unike
 • Me kuti ruajtjeje

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Madhësia

Medium, Small

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Silicone Nipple Shields
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Jane shume te buta dhe pershtaten ne menyre perfekte

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART