Suavinex – Shishe qelqi me biberon silikon, rrethor me 3 pozicione (0m+)

1,600 Lekë

 • Vëllimi: 240ml
 • Forma e biberonit: Rrethor
 • Hapja e biberonit: me 3 pozicione
 • Materiali i biberonit: silikon premium
 • Materiali i shishes: qelqi
Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

 • Mosha e rekomanduar 0-6 muaj.
 • Sistem antikolik

Biberoni rrethor, simetrik me 3 pozicione të ndryshueshme rrjedhjeje ju lejon të përshtateni lehtësisht me ritmin e thithjes nga fëmija duke rrotulluar shishen.

Udhëzime mbi përdorimin

Me biberonin në gojën e fëmijës poziciononi shenjën indikuese të nivelit të lëngut poshtë hundës së fëmijës dhe rrotulloni shishen për të ndryshuar pozicionin gjatë ushqyerjes:

 • Low: veçanërisht për ditët e para për dhënien e ujit
 • Medium: Ideale për qumësht, lëngje dhe ushqime në konsistencë shumë të lëngshme
 • High: E përshtatshme për ushqimin e fëmijëve dhe për bebe që kanë shumë oreks
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

240ml

Ngjyra

Gri, Mente

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Shishe qelqi me biberon silikon, rrethor me 3 pozicione (0m+)”

LART