Suavinex – Shishe qelqi me biberon rrethor 120ml

1,400 Lekë

 • Vëllimi: 120 ml
 • Forma e biberonit: rrethor
 • Niveli i rrjedhjes: S (rrjedhje e ulët)
 • Materiali i biberonit: silikon

Përshkrimi i Produktit

Mosha e rekomanduar 0-6 muaj.

 • Formë biberoni rrumbullake dhe simtrike.
 • Hapja e biberonit lejon një rrjedhje te ngadaltë të lëngjeve.
 • Ideale për të porsalindurit në ditët e tyre të para.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

E bardhë, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Shishe qelqi me biberon rrethor 120ml”

LART