Suavinex – Shishe plastike me biberon rrethor me 3 pozicione 270ml (0-6m)

(1 përshtypje mbi produktin)

 • Vëllimi: 270ml
 • Forma e biberonit: Rrethor
 • Hapja e biberonit: me 3 pozicione
 • Materiali i biberonit: silikon
 • Materiali i shishes: plastike

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

 • Mosha e rekomanduar 0-6 muaj.
 • Sistem antikolik

Biberoni rrethor, simetrik me 3 pozicione të ndryshueshme rrjedhjeje ju lejon të përshtateni lehtësisht me ritmin e thithjes nga fëmija duke rrotulluar shishen.

Udhëzime mbi përdorimin

Me biberonin në gojën e fëmijës poziciononi shenjën indikuese të nivelit të lëngut poshtë hundës së fëmijës dhe rrotulloni shishen për të ndryshuar pozicionin gjatë ushqyerjes:

 • Low: veçanërisht për ditët e para për dhënien e ujit
 • Medium: Ideale për qumësht, lëngje dhe ushqime në konsistencë shumë të lëngshme
 • High: E përshtatshme për ushqimin e fëmijëve dhe për bebe që kanë shumë oreks

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Modeli

Cold Winter (Mente), Cold Winter (Rozë), Swan White, White Angels

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Shishe plastike me biberon rrethor me 3 pozicione 270ml (0-6m)
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART