Suavinex – Shishe plastike me biberon anatomik 150ml (0-6m)

1,150 Lekë

 • Vëllimi: 150 ml
 • Forma e biberonit: anatomik
 • Niveli i rrjedhjes: M (rrjedhje mesatare)
 • Materiali i biberonit: silikon

Ref: 3800141

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Mosha e rekomanduar 0-6 muaj.

 • Forma anatomike imiton formën e gjirit të nënës gjatë thithjes.
 • Hapja e biberonit lejon një rrjedhje mesatare të lëngjeve.
 • Ideale për qumësht, lëngje frutash dhe ushqime shumë të lëngshme.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Shishe plastike me biberon anatomik 150ml (0-6m)”

LART