Suavinex – Shishe plastike me biberon 360ml (4m+)

1,250 Lekë

 • Vëllimi: 360ml
 • Forma e biberonit: e rrumbullakët
 • Niveli i rrjedhjes: L (rrjedhje e lartë)
 • Materiali i biberonit: silikon
Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Mosha e rekomanduar mbi 4 muaj.

 • Forma e rrumbullakët dhe simetrike me hapjen e vet të gjerë lejon lëngjet e trasha të rrjedhin më lirisht.
 • Hapja e biberonit lejon një rrjedhje të lartë të lëngjeve.
 • E përshtatshme për ushqimin e bebeve dhe për bebe me shumë oreks.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Modeli

Blue Indian, Cold Winter

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Shishe plastike me biberon 360ml (4m+)”

LART