Hot

Suavinex – Xhel-shampo shkumëzuese

2,100 Lekë2,600 Lekë

(Gel-Champu Espumoso)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Xhel-shampo shkumëzuese

Xheli ka një strukturë shkumuese dhe aromë të këndshme të aromës së Baby Cologne të Suavinex.

E përsosur për pastrimin e butë të lëkurës dhe flokëve të foshnjës dhe stimulimin e shqisave të tyre.

Pastron dhe ruan mantelin acid të lëkurës.

Tekstura e saj shkumë, ngjyra dhe aroma e këndshme stimulojnë shqisat  dhe e bëjnë larjen një përvojë të këndshme.

Formuluar me acide yndyrore që rrjedhin nga kokosi, të cilat pastrojnë duke shmangur tharjen dhe acarimin, dhe agjentët shkumëzues, të cilët gjenerojnë një shkumë të pasur dhe afatgjatë.

Me pH 5.5, e cila respekton lëkurën.

Formulat pa paraben, pa vazelinë dhe pa natrium lauril sulfat

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në trup dhe flokë të lagur me një masazh të butë duke shkumuar. Lëreni të veprojë dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml, 500ml, 750ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Xhel-shampo shkumëzuese”

LART