Suavinex – Set ushqyerje për bebe (6m+)

4,800 Lekë

(Toddler feeding set)

Përshkrimi i Produktit

Seti Suavinex është dizenjuar për të bërë ushqyerjen e bebes suaj më të lehtë. Ai është një ndihmë e madhe për të mësuar fëmijën të ushqehet vetë.

 • Përbëhet nga një pjatë e madhe dhe një tas i madh, një gotë me doreza që e bën më të lehtë për ta mbajtur, një lugë ergonomike ideale për ushqimin e bebes dhe puretë dhe një shtresë poshtë pjatës që nuk e lejon të lëvizi.
 • E përshtatshme për bebet mbi 6 muaj.
 • E sigurtë për mikrovalë
 • E sigurtë për lavapjatë
 • Material që nuk thyhet
 • Pa BPA
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Set ushqyerje për bebe (6m+)”

LART