Suavinex – Set shishesh blu për bebe (0m+)

2,100 Lekë

(Baby Bottle Set blue)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

 • Dhurata e vogël që ju po prisnit! Set me 2 shishe 270ml me biberon silikoni me 3 pozicione me një dizenjo të lezetshme me zogj që ju nuk do mund ti rezistoni.
 • Ideale për dhuratë.
 • Material silikoni që nuk absorbon aroma ose ngjyrë dhe nuk ndryshon në madhësi.
 • 0% Bisphenol
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Set shishesh blu për bebe (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART