Suavinex – Set shishe, biberon & kapëse (0-6m+)

2,900 Lekë

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Set Savinex që përfshin:

 • Shishe plastike 270ml
 • Biberon gënjeshtar silikoni
 • Kapëse për biberonin

Sterilizoni biberonin dhe shishen përpara përdorimit të parë dhe lajeni përpara çdo përdorimi.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Set shishe, biberon & kapëse (0-6m+)”

LART