Suavinex – Set pjatë + tas për fëmijë, blu (6m+)

2,370 Lekë

(Toddler Plate + Bowl Set Blue)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Mësimi i të ngrënit vetë është tashmë me i lehtë dhe më argetues fale koleksionit The Booo!.

Një pjatë e sheshtë dhe një tas me kapacitet të madh me material që nuk thyhen janë ideale për ushqyerje.

 • Material i pathyeshëm
 • Nga 6 muaj e sipër
 • I përshtatshëm për mikrovalë
 • I sigurtë për larje në lavapjatë
 • 0% Bisphenol A
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Set pjatë + tas për fëmijë, blu (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART