Suavinex – Set mirëseardhjeje për bebe (rozë)

5,950 Lekë

(Welcome Baby Set Pink)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Set mirëseardhjeje për bebet
Ideale për dhuratë

 • 2 shishe 150ml me biberon të rrumbullakët silikoni me rrjedhje të ngadaltë. Ideale për ditët e para të jetës të të porsalindurit dhe për marrjen e sasive të vogla të lëngjeve.
 • 2 shishe 270ml me biberon të rrumbullakët silikoni me 3 pozicione të ndryshueshme që ju lejon të adaptoheni me ritmin e thithjes të bebit duke rrotulluar shishen.
 • Biberon gënjeshtar Fusion për bebe – 2 deri në 4 muaj me formë fiziologjike silikoni. Forma e saj inovative minimizon sipërfaqen e kontaktit me lëkurën.
 • Kapëse ovale për të kapur biberonin, për të mos rënë në tokë dhe të humbë ose të bëhet pis.
 • Kontenitor për qumësht pluhur ose drithëra me 5 ndarje që mund të përdorën dhe të pavarura, mjaft praktike për të parandaluar derdhjet.
 • Materiali: 0% Bisphenol.
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Set mirëseardhjeje për bebe (rozë)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART