Suavinex – Set Enësh Bentoo

2,880 Lekë

(Bentoo Dish Set)

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Set Enësh Bentoo

 • Seti Bentoo është perfekt për tu marrë me vete në çantën tuaj dhe të ushqeni beben më lehtë.
 • Me ndarje për 2 vakte, ndarja e poshtme mund të përdoret për transportin e e ushqimit të bebes ose pureve (kapacitet 285ml) dhe ndarja tjetër për ushqime të ngurta (deri në 210ml kapacitet).
 • Eshtë totalisht hermetike, që do të thotë nuk ka rrezik të rrjedhë.
 • Madhësia e saj ju lejon ta mbani me një dorë, duke e lënë dorën tjetër të lirë të ushqeni beben.
 • E disponueshme në ngjyrë blu dhe mente.
 • Nga 4 muaj e sipër
 • I sigurt për përdorim në mikrovale
 • I sigurt për larje në lavapjatë
 • Pa BPA

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Gri, Mente, Blu

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Set Enësh Bentoo”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART