Suavinex – Roll On pas pickimit nga mushkonjat

1,050 Lekë

Suavinex Roll-on After Puncture

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Suavinex Roll On pas pickimit nga mushkonjat

Suavinex Roll-on After Puncture është formuluar për lëkurë të ndjeshme, gjithashtu ideale për gratë shtatzëna dhe fëmijët nga 12 muajsh. Formulimi i tij është pa amoniak, lejon përdorimin e tij gjatë laktacionit. Lehtëson menjëherë lëkurën e irrituar nga kontakti me insektet, bimët dhe kandili i detit.

Avantazhet e produktit

 • I përshtatshëm gjatë shtatzanisë
 • Përdoret nga mosha 12 muaj+.
 • Nuk lë ndjesi ngjitëse në lëkurë
 • Mund të përdoret gjatë laktacionit
 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa amoniak dhe pa alkool.

Udhëzim mbi përdorimin

Hiqni kapakun mbrojtës, masazhoni zonën e prekur dhe mbylleni me kujdes. Nëse është e nevojshme përsëriteni veprimin pas disa minutash. Mos e aplikoni produktin në zonën e gjoksit gjatë laktacionit. Riaplikojeni pas larjes.

Firma

Suavinex

Mosha

6m+

Forma

Roll-on

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Roll On pas pickimit nga mushkonjat”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART