Suavinex – Premium Silicone Feeding Bottle Round Silicone Teat (+4m)

1,550 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Premium Silicone Feeding Bottle Round Silicone Teat (+4m)

E bërë nga Poliamide, transparente si qelqi dhe rezistente si plastika.
Qafa e saj e gjerë e bën më të lehtë për prindërit përgatitjen e ushqimit dhe pastrimin e tij, si dhe e bën atë më të qëndrueshëm.
Forma ergonomike e shishes e bën atë më të sigurt dhe më të lehtë për t’u kapur.
Biberoni i perbere nga silikoni, nuk thith erërat, shijet apo ngjyrat nga ushqimet.
Pa BPA

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Bojqiell, Blu

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Premium Silicone Feeding Bottle Round Silicone Teat (+4m)”

LART