Suavinex – Premium with 3 position round teat (0m+)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Premium with 3 position round teat (0m+)

E bërë nga Poliamide, transparente si qelqi dhe rezistente si plastika.
Qafa e saj e gjerë e bën më të lehtë për prindërit përgatitjen e ushqimit dhe pastrimin e tij, si dhe e bën atë më të qëndrueshëm.
Forma ergonomike e shishes e bën atë më të sigurt dhe më të lehtë për t’u kapur.
Biberoni i perbere nga silikoni, nuk thith erërat, shijet apo ngjyrat nga ushqimet.
Me valvula antikolike
Pa BPA

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

270ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Premium with 3 position round teat (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART