Suavinex – Premium Bonhomia Baby Set (0-6m)

(1 përshtypje mbi produktin)

2,900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Premium Hygge Baby Set (0-6m)

Seti i dhuratave për fëmijë Suavinex Bonhomia është një dhuratë ideale për të sapolindurit.

Seti përfshin 4 artikuj:

 • 1 biberon fiziologjik silikoni 0-6 muajsh, qafa më e hollë mundëson që goja të mbetet pothuajse plotësisht e mbyllur, ndërsa koka më e sheshtë lejon që gjuha të pushojë në pozicionin e saj natyral.
 • 1 Kapëse biberoni me shirit për të parandaluar që biberoni të bjerë ose të humbasë.
 • 1 Mbajtëse biberoni.
 • 1 Pëlhurë  (28×28 cm) prej pambuku të butë dhe delikat.  Mund ta përdorni si një copë për të pastruar fëmijën tuaj ose si një gushore.

Udhëzime mbi përdorimin

Lajeni para përdorimit të parë si dhe para cdo përdorimi. Mos e ruani në vende lagështi dhe nxehtësi.

Për biberonin gënjeshtar  për sigurinë e bebet tuaj kujdes! Kontrolloni me kujdes produktin para çdo përdorimin. Tërhiqeni biberonin nga të gjitha drejtimet për të verifikuar që nuk shkëputet.  Hidheni para çdo shenje dëmtimi.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Suavinex – Premium Bonhomia Baby Set (0-6m)
 • Anxhela A.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART