Suavinex – Pomadë për zonën e pelenave

1,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Pomadë për zonën e pelenave

89% përbërës natyralë, ndihmon në riparimin e barrierës së lëkurës në zonën e pelenave.

E përkryer për kujdesin intensiv të lëkurës shumë të ndjeshme me një tendencë të lartë ndaj acarimit.

Përbërësit aktivë:

 • Oksidi i zinkut dhe dioksidi i titanit: mbrojtës të papërshkueshëm nga uji që mbrojnë kundër agjentëve të jashtëm.
 • Gjalpë Shea: hidraton menjëherë, duke rritur efektin pengues.
 • Vaji i ricinit, dylli i karnaubës, tokoferoli dhe dylli i bletës: ofrojnë një prekje të butë të mëndafshtë dhe krijojnë një shtresë mbrojtëse dhe fleksibël.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të bollshme pomade mbi lëkurën e pastër dhe të thatë pas cdo ndërrimi të pelenës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Active Ingredients
Zinc oxide, titanium dioxide, Shea butter, Castor oil, carnauba wax, tocopherol and beeswax

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Pomadë për zonën e pelenave”

LART