Suavinex – Pink Forest Shishe me biberon fiziologjik 270ml (3m+)

1,250 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Pink Forest Shishe me biberon fiziologjik 270ml (3m+)

Një shishe me cilësi të lartë , e disponueshme me biberonin fiziologjik inovative SX Pro me rrjedhje mesatare, i cili është projektuar duke pasur parasysh specifikën e zgavrës se gojës të një foshnjeje, nofullat e poshtme dhe të sipërme të së cilit janë ende në zhvillim. Forma revolucionare e biberonit SX Pro lejon që gjuha të mbetet në pozicionin që fëmija ruan natyrshëm dhe fiziologjikisht gjatë ushqyerjes me gji. Falë një valvule të veçantë, ajo promovon ekuilibrin e presionit midis pjesës së jashtme dhe të brendshme të shishes, duke reduktuar kështu mundësinë e dhimbjes së barkut tek fëmijët.

 • Forma fiziologjike është forma e rekomanduar nga dentistët pediatër, i lë gjuhës më shumë hapësirë ​​në gojë
 • Silikoni ultra i butë imiton prekjen dhe teksturën e gjoksit të nënës, falë fleksibilitetit të lartë, përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e qiellzës.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Sasia

270ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Pink Forest Shishe me biberon fiziologjik 270ml (3m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART