Suavinex – On the go set (4m+)

1,940 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Seti esencial për të ushqyer fëmijën tuaj kudo dhe kurdo!

Seti përmban:

 • Një lugë ergonomike
 • Një kapëse super praktike që kthen çdo peshqir në një gushore
 • Një kuti për ti mbajtur në mënyrë komode dhe higjenike me vete.

Ideale për piknik, restorant apo për fundjavat në lëvizje me fëmijën tuaj.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Mente, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – On the go set (4m+)”

LART