Suavinex – My First Face Cream SPF 15

1,750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – My first Face Cream SPF 15

Krem fytyre Suavinex për foshnjat. Qëllimi i tij është të hidratojë në thellësi lëkurën e fytyrës dhe në këtë mënyrë të ruajë butësinë karakteristike të të voglit. Ai mbron nga agjentët e jashtëm që mund të ndikojnë në indet, si dielli ose era. Përveç kësaj, ai ka një faktor mbrojtës 15, i cili shmang incidencën e rrezeve UV. Është i përbërë nga 67% përbërës natyralë, kështu që nuk shkakton acarim apo reaksione alergjike.

Është i testuar dermatologjikisht dhe ka përbërës si aloe vera, vaj lajthie, vitaminë E dhe vaj ricini. Bashkimi i të gjithë këtyre vajrave ndihmon për të siguruar hidratim ekstrem të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në gjithë zonën e fytyrës dhe qafës me një masazh të lehtë deri sa të përthithet plotësisht. Riaplikojeni sipas nevojës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

Hazelnut oils, Aloe vera, Cotton oil, Vitamin E.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – My First Face Cream SPF 15”

LART