Suavinex – My First Cream SPF 30

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – My first Cream SPF 30

Krem fytyre me faktor mbrojtës nga dielli 30 UVB dhe UVA hidraton dhe mbron lëkurën delikate të fytyrës.

Përmban 80% përbërës me origjinë natyrale.

Kremi i fytyrës Suavinex përmban:

 • Fosfolipidet e lulediellit (dylli vegjetal) – Promovon një hidratim më të qëndrueshëm.
 • Vaji i farave të shegës – I pasur me vitamina antioksidante dhe acide yndyrore, hidraton, ushqen dhe mbron nga dëmtimet mjedisore.
 • Kompleks 100% natyral kundër ndotjes dhe detoksifikimit – Favorizon eliminimin e grimcave të ndotjes dhe ndotjes së grumbulluar gjatë ditës.
 • Gjalpë Shea + Aloe vera – Përforcojnë funksionin e barrierës, duke siguruar një pamje dukshëm më të mëndafshtë dhe më fleksibël.
 • Vitamina E – Efekt antioksidant.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në gjithë zonën e fytyrës dhe qafës me një masazh të lehtë deri sa të përthithet plotësisht. Ri-aplikojeni sipas nevojës.

 

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

Aqua, propylene glycol diheptanoate, ethylhexyl salicylate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl triazone, butyrospermum parkii (shea) butter, sodium acrylates copolymer, behenyl alcohol, silica, polysorbate 80, nasturtium officinale flower/leaf/stem extract, equisetum arvense extract, urtica dioica leaf extract, punica granatum seed oil, lecithin, tocopherol, aloe barbadensis leaf juice, hydrogenated lecithin, caprylyl glycol, triethyl citrate, parfum, maltodextrin, trisodium ethylenediamine disuccinate, glyceryl stearate citrate, tromethamine, polyglyceryl-3 stearate, benzoic acid, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, sodium chloride.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – My First Cream SPF 30”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART