Suavinex – Musical Teething Ring

950 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Musical Teething Ring

Kjo lodër është perfekte jo vetëm për stimulimin e mishrave të dhëmbëve të foshnjës, por edhe për stimulimin dëgjimor dhe vizual. Në këtë kuptim, materiali i tij i butë pa BPA ndihmon në zbutjen e mishrave delikate të foshnjave duke kombinuar ushtrime ideale për dhëmbë të rinj. Nga ana tjetër, kur shtypni lulen, dëgjohet një melodi e këndshme që stimulon dëgjimin. Materiali, përveçse është i këndshëm për të vegjlit, është perfekt për ta mbajtur në çantë dhe për të argëtuar fëmijën tuaj sa herë që dëshironi.

Në tre ngjyra të ndryshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Për të përdorur Unazën muzikore të dhëmbëve Suavinex +0m, mjafton t’i jepni lodrës fëmijës. Lëreni të kafshojë sipas dëshirës dhe kur të dëshironi një melodi të butë, thjesht shtypni lulen në qendër.

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Musical Teething Ring”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART