Suavinex – Moisturizing Body Lotion

1,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Suavinex – Moisturizing Body Lotion 

Locion hidratues i trupit Suavinex hidraton thellë lëkurën e foshnjës.Perfekt për masazhe pas larjes falë teksturës së lehtë dhe përthithjes së shpejtë.

Në formulën e tij ka si përbërës kryesorë aktivë, calendula që ndihmon në mbajtjen e lëkurës të butë, balsamin e limonit që siguron një veprim relaksues dhe pastrues dhe kamomilin  i cili ka efekt qetësues.

Përmban 90% përbërës me origjinë natyrore.

 

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

300ml, 500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Moisturizing Body Lotion”

LART