Suavinex – Microwave Steriliser

3,250 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Sterilizuesi i mikrovales ju lejon të sterilizoni deri në 5 shishe të madhësive të ndryshme, aksesorët dhe biberonat në vetëm 4 minuta.

Vrimat në bazën e saj lejojnë ujin të avulloje duke sterilizuar shishet në mënyrë perfekte brënda dhe jashtë. Përdorimi i saj rekomandohet për vitin e parë të bebit.

 • Hapesirë për 5 shishe
 • Sterile për 3 orë
 • Kompakte dhe e lehtë
 • Përmasat: 17 x 26 x 26cm
 • Gati në 4 minuta me 1100-1500 W mikrovalë
 • Gati në 5 minuta me 850-1100 W mikrovalë
 • Gati në 7 minuta me 475-850 W mikrovalë
 • Përmban pinceta shtesë
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Microwave Steriliser”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART