Suavinex – Mbajtëse & varëse për biberon (0m+)

Clip + Teat Protector

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Mbajtëse & varëse për biberon

Lejon biberonin qetësues (gënjeshtar) të lidhet tek rrobat e fëmijës duke shmangur hedhjet në tokë dhe duke garantuar në këtë mënyrë pastërtinë e biberonit.

Vjen në disa ngjyra të ndryshme

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Forma

Copë

Ngjyra

Bojqiell, Blu, Rozë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Mbajtëse & varëse për biberon (0m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART