Suavinex – Pompë gjiri manuale

6,800 Lekë

(Manual Breast Pump)

Përshkrimi i Produktit

 • Nxjerr qumështin në mënyrë higjenike dhe pa shumë mund duke rregulluar fluksin e qumështit.
 • Duke lëvizur butësisht dhe ritmikisht levën ju mund të rregulloni fluksin e qumështit, duke imituar ritmin e bebit.
 • I përshtatshëm për shishet me grykë të gjerë të Suavinex.
 • Përdoret me dorë
 • Kupë anatomike shumë e butë silikoni
 • Sistem silencioz
 • Nuk kërkon bateri
 • Pa BPA
 • Përfshin një shishe 150ml me biberon me 3 pozicione dhe 2 kupeta gjiri
 • Shiko dhe pompën e gjirit elektrike të Suavinex
Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Pompë gjiri manuale”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART