Suavinex – Lugë Silikoni

950 Lekë

(Silicone Spoon)

Përshkrimi i Produktit

 • Kjo lugë silikoni është shumë i dobishëm në fillimet e ushqyerjes.
 • Maja e butë dhe fleksibël është e dizenjuar për mishra të ndjeshëm ndërsa tekstura jo e rrëshqitshme ndihmon beben të mos e derdhë ushqimin kur ha vetë.
 • Nga 4 muaj.
 • E sigurtë për larje në lavapjatë.
 • Pa BPA
 • E disponueshme në ngjyrë portokalli, blu, jeshil dhe e kuqe.

Info. Shtesë

Firma

Suavinex

Mosha

Fëmijë

Ngjyra

Jeshil, Blu, Rozë, Kuqe

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Suavinex – Lugë Silikoni”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART